A TANÉV VÉGI TUDNIVALÓK

Lassan itt a vakáció, de a tanév végéig (2021. 06. 15-ig) még számtalan program vár mindenkire, most ezt itt összefoglalva olvashatjátok:

Maradj otthon" rajz feladatok :: ALKOSS VELEM OTTHON

2021. 06. 08. - Jegyzáró értekezlet

2021. 06. 09. - Osztálykirándulások

2021. 06. 10. - Pályaorinentációs nap, 8.00 órakor ballagási próbával

2021. 06. 11. - Túranap

Alsósok számára az osztályfőnökök ismertetik az úticélt.

A felsősök 3 csoportban indulnak Csepreg végcéllal, ahol megnézik a tavat,  a Vinora szarvasait frissitőállomással, majd 11.00 órától az Ottó kempingben kenyérlángosoznak (800 Ft/fő - osztálypénzből), igény esetén utána lehet fagyizni a főtéren (mindenki maga fizeti).

1. csoport: A kerképáros vándortáborosok indulnak először, mert ők hosszabb túrát tesznek Attila bácsival és Nóra nénivel (ők érekeznek meg legkésőbb Csepregbe). A vándortáborosokon kívül csatlakozhatnak még olyan tanulók, akik szeretnék és bírják a hosszabb útvonalat.

2. csoport: 5-6. osztály  Kísérők: Kornél bácsi, Karola néni, Vali néni

3. csoport: 7-8. osztály  Kísérők: Jutka néni, Pepe bácsi

Visszaérkezés várhatóan 13:00 óra

2021.06. 14.: Akadályverseny-8.00 órától ballagási próbával

2021. 06. 15.: Ballagás és ünnepélyes tanévzáró:

9.00 órától SZENTMISE bői Szent Imre templomban

10.00  órától BALLAGÁS és TANÉVZÁRÓ ÜNNEPSÉG

Vírushelyzetre vonatkozó központi előírások szülők, vendégek, látogatók számára:

-A meghívottak számára vonatkozó korlátozó előírás nincs.

-A meghívottak (szülők, vendégek) kizárólag az iskola udvarán tartózkodhatnak, tehát az épületbe nem léphetnek be, rossz idő esetén a Művelődési Házba sem.

-A szereplőkön és a ballagókon kívül valamennyi vendég, szülő köteles orvosi maszkot viselni az iskolaudvaron tartózkodás alatt.

-Az előrások szerint szülők a tanároktól az udvaron köszönhetnek el.

-A központi előírások szerint a szülők a bizonyítványosztás alatt sem léphetnek be az épületbe, így az osztályokba sem.