VÁLTOZÁSOK AZ ELJÁRÁSRENDBEN JÁRVÁNYÜGYI KÉSZENLÉT IDEJÉN

COVID-19 EMERGENCY - Ceaweld

2020. 09. 14-től (hétfőtől) további változások, szigorítások lépnek életbe iskolánk járványügyi védekezésének sikeressége érdekében, melynek betartását kérjük valamennyi diákunktól, tanárunktól és a szülőktől egyaránt.

Az eddigi intézkedések az alábbi rendelkezésekkel bővülnek:

- A felső tagozatos diákjainknak és tanárainknak a folyósón  maszk viselése kötelező, az osztályban és az udvaron maszk viselése lehetséges. Alsós diákjainknak maszk viselése nem ajánlott.

-A diákok, tanárok között a 1,5 méteres távolságot meg kell tartani.

-Bármilyen betegségen átesett tanulók, csak orvosi engedéllyel, tehát, orvosi igazolás bemutatásával jöhetnek újra iskolába.

-A napközi kivételével a délutáni foglalkozások (szakkörök, tömegsport)  elmaradnak.

-Hétfőtől a napközis csoportok homogének lesznek (azaz, 1 osztály képez egy csoportot), valamennyi osztálynak a saját termében lesz a napközis foglalkozás.

-Szülői értekezletek online formában kerülnek megrendezésre.

-Valamennyi tanulónak tisztasági csomag szükséges, mely tartalmazzon száraz vagy nedves papírtörlőkendőt, kézfertőtlenítőt, maszkot és papízsebkendőt, esetleg antibakteriális folyékony szappant is.

Előre is köszönjük mindenkinek együttműködést, mely mindannyiunk közös érdeke.