TANÉV VÉGI INFORMÁCIÓK

2020 Illusztrációk és clipart. 47 725 2020 szerzői jogdíj mentest ...

Kedves Gyerekek és Szülők,

az elkövetkezendő időszak fontosabb dátumairól szeretnénk tájékoztatni Titeket pontokba és időrendbe szedve:

1.

2020. 06. 09-ig folytatódik a DIGITÁLIS OKTATÁS.

2.

2020. 05. 31-ig kell a KERÉKPÁROS VÁNDORTÁBORBA jelentkezők szüleinek Nóra néninek Messengeren vagy emailben (lényeg, hogy írásban) visszajelezni, hogy részt kívánnak-e venni a táborban. Minden szülő megkapta az írásos tájékoztatót.

3.

2020. 06. 02-tól 2020. 06. 26-ig kis csoportos GYEMEKFELÜGYELET (előzetesen felmértük az igényeket, de aki ezen felül nem tudja megoldani a felügyeletet, az kérjük, jelezze az iskola felé igényét és a gyermek étkezési szándékát is) és EGYÉNI TANULÁS KORREPETÁLÁS céljából megnyitja kapuit az iskola. Azon tanulóknak, akik számára a tanárok egyéni foglalkozást korrepetálás tartanak, a megbeszélt időpontokban KÖTELEZŐ A MEGJELENÉS.

Mindkét esetben a gyermekeknek SZÖVETMASZKOT KELL MAGUKKAL HOZNI ÉS AZT VISELNI.

4.

2020. 06. 09-ig az osztályfőnökök felmérik a jövő tanévre szóló NAPKÖZIS ÉS SZAKKÖRI IGÉNYEKET, valamint ha valaki változtatni szeretne az ETIKA/ HIT-ÉS ERKÖLCSTAN oktatást illetően, ezen időpontig kell bejelentenie az osztályfőnököknek.

5.

2020. 06. 10-én PÁLYAORIENTÁCIÓS NAP lesz, melyen a gyerekek már nem tanulnak, hanem a pályaválasztással kapcsolatos digitális, játékos feladatokat kapnak a GOOGLE CLASSROOM -keretrendszeren keresztül, mely az ott ismertetettek szerint visszaküldendő.

Ezen a napon lesz az OSZTÁLYOZÓ ÉRTEKEZLET.

6.

2020. 06. 11. és 2020. 06. 12. TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP.

7.

2020. 06. 15. (hétfő) HAGYOMÁNYOS BALLAGÁS ÉS TANÉVZÁRÓ ÜNNEPÉLY AZ IDÉN NEM KERÜL MEGRENDEZÉSRE, de ezen a napon 9.00 ÓRÁTÓL A 8. OSZTÁLY SZŰK KÖRŰ BÚCSÚZTATÓJÁRA KERÜL SOR.

9.30-tól pedig az osztályok – a tömeg elkerülése érdekében - különböző időpontokban, csúsztatva (osztályfőnök informálja az osztályokat az időpontról) A BIZONYÍTVÁNYOK ÁTVÉTELÉRE MEG KELL JELENNIÜK A GYEREKEKNEK.

BIZONYÍTVÁNY KIADÁSÁNAK A FELTÉTELE, ha a tanulók visszahozzák és leadják a kiradírozva a tankönyveket és a számukra kölcsön adott technikai eszközöket (laptop, tablet) is hiánytalanul, sérülésmentes állapotban visszaszolgáltatják.

8.

2020. 06. 29-07.03-ig  Gyermekjóléti Szolgálattal együtt ALSÓS TANULÓINKNAK NAPKÖZIS TÁBORT SZERVEZÜNK. A programokról később adunk tájékoztatást. Részvételi díj 5000 Ft. Jelentkezési határidő: június 9.

9.

2020. 07. 06-12-ig BRINGÁS VÁNDORTÁBOR: Gerecse-Vértes Velencei tó. A TÁBOR ELŐTT 2 CSAPATÉPÍTŐ GYAKORLÓTÚRÁN KÖTELEZŐ lesz a táborozóknak részt venni.