A BŐI ÁLTALÁNOS ISKOLA IGAZGATÓJÁNAK HIVATALOS TÁJÉKOZTATÓJA

Tisztelt Szülők!  Kedves Diákok!

A rendkívüli helyzetre való tekintettel az alábbi tájékoztatást adom.

Az iskola bezárása nem jelenti a tanítás szüneteltetését csak más formában történik az oktatás.

Szerdától (03.18.) áttérünk a digitális oktatásra. Az alsósok az osztálytanítóiktól a felsősök a szaktanáraiktól a Google Classrom felületen keresztül kapják meg a tananyagot.

A tantárgyak általában az adott napi órarend szerint kerülnek feldolgozásra, de lehetnek ettől eltérő feladatok (pl. projektek, stb.).  A tantárgyak feldolgozását az adott tantárgyi sajátosságoknak megfelelően a tanárok utasításai szerint kell elvégezni.

Kérjük a Szülők és a Diákok megértését és együttműködését!

Akinek problémája adódik, keresse a tanítóját, tanárát!

Közösen eredményesek lehetünk!

Képtalálatok a következőre: google classroom