A BŐI ÁLTALÁNOS ISKOLA IGAZGATÓJÁNAK HIVATALOS TÁJÉKOZTATÓJA

Tisztelt Szülők!

kérem Önöket , hogy 2020. 03. 16-tól határozatlan ideig a kialakult koronajárvány miatt NE KÜLDJÉK A GYEREKEKET ISKOLÁBA, tantermen kívüli digitális oktatási munkarend lép életbe, melyhez kérem szíves közreműködésüket és segítségüket. Együtt sikerülni fog!

Felügyeletet csak azon szülők gyermekei számára áll módunkban biztosítani, akiknek a munkája nélkülözhetetlen a járvánnyal kapcsolatos feladatok, valamint az egyéb közfeladatok és a közellátás biztosításához (, de ugyanakkor felhívjuk szíves figyelmüket arra, hogy kiscsoportos felügyelet esetében is magasabb a fertőzésveszély, mint ha otthon lenne a gyermek).
Ezen szülők holnap (2020. 03. 16.) reggelig jelezhetik az ügyelet ill. étkezési igényeket is az alábbi telefonszámon:

+36-30-2356907

További információkat hétfőn a szokott csatornákon olvashatnak.

Tisztelettel:

iskolaigazgató
Bild könnte enthalten: Text „HÉTFŐTŐL BEZÁRNAK AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNYEK Tantermen kívüli digitális oktatási munkarend lép életbe.“